Главная » 2016 » Сентябрь » 22 » Вентильовані гальмівні диски на Рено Мастер та Рено Трафік
17:46
Вентильовані гальмівні диски на Рено Мастер та Рено Трафік

                                      

 

Пропонуємо Вам якісні тормозні диски на Рено Трафік та Рено Мастер,  з перфорацією та тепловими проточками !!! 

н.тел. 096 822 34 01

Вентильовані гальмівні диски представляють собою систему з двох дисків, між якими є спеціальні отвори, які формують лопості. Наявність цих лопостей знижує вагу диска і сприяє кращому відводу тепла, і, отже, збільшення ефективності гальмування. Диски з перфорацією і проточками - еволюція дискових гальмівних механізмів. До речі, спочатку вони були розроблені для того, щоб за допомогою наявних на диску канавок  зчищати з колодок утворюваний на них в результаті довгих навантажень нагар.

У таких дисках на всій площині насверлені наскрізні отвори, які виконують таку ж ціль: зменшують вагу, забезпечують краще відведення тепла і видаляють гази, які утворюються при терті гальмівних колодок до  диска. Відведення цих газів вкрай важливе, тому що вони можуть створити в гальмівній системі щось подібне на зразок повітряної теплової подушки і знизити ефективність гальм. Диски і з перфорацією, і з канавками збільшують гальмівну силу і ресурс роботи диска.

 

 

 

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Просмотров: 5722 | Добавил: renomaster | Рейтинг: 2.8/4
Всего комментариев: 0
avatar

Renault Master пришел на замену Renault Estafette летом 1980 года вместе с Renault Trafic и предназначен для рынка грузовиков общей массой от 2,8 до 3,5 тонн.

Master предлагался с тремя вариантами колесной базы (2,87, 3,23 и 3,70 м) в виде микроавтобуса, фургона, пикапа и шасси. Было два разных высоты крыши. В фургоне грузовой отсек варьировался от 9 до 12,7 м³

Автомобиль комплектовался 2,0-литровым бензиновым двигателем мощностью 80 л.с. от Renault 20 и 2,55-литровым дизельным двигателем мощностью 71 л.с.

Где мы находимся ?
г.Киев, ул. Янтарная 7/5
Работаем с понедельника по пятницу включительно, с 9-00 до 19-00
Подробнее